Fontanna z kwiatami…

Witajcie…  Dziś proponuję ciekawą kompozycję fontanny wraz z kwiatami, może ona okazać się interesującym sposobem na ożywienie Twojego ogrodu. Taka aranżacja stała się inspiracją dla wielu naszych klientów a także projektantów.


Na zdjęciu Fontanna Noemi (kod produktu f004) wraz z piękną kompozycją kwiatów, jak widać fontanna może służyć także jako donica…

 

Impregnacja Twojej fontanny ogrodowej...

Dziś chciałbym podzielić się z Państwem ważną wskazówką odnośnie impregnacji fontann ogrodowych. Jak wiadomo środowiska wodne mogą różnie wpływać na stan i wygląd fontanny, nie uszkodzi fontanny ale na pewno zostawi ślad np. cieku wodnego w postaci przebarwień itp.
Polecam impregnację minimum raz w roku, fontanna wyglądać będzie jak nowa, wyostrzy kolor i sposób wykończenia fontanny, zwiększy hydrofobizację no i oczywiście przyczyni się do łatwego czyszczenia i jej mycia.
Na pewno nasuwa się teraz pytanie jakim środkiem to zrobić?? Już odpowiadam – polecam impregnaty akrylowe i polimerowe (odradzam silikonowe)
A ha – no i najważniejsze, koniecznie wykonaj próbę przed zaimpregnowaniem twojej fontanny.
Poniżej zdjęcie zaimpregnowanej fontanny!
 

Ring wodny

 

 

Witajcie... czy wiecie co to jest ring wodny? Niektóre fontanny możemy zakupić z ringiem wodnym. Ring wodny to pierścień z dyszami, który umieszczamy w dolnej misie fontanny. Dysze kierują wodę z dolnej misy fonatanny do jej najwyższego punktu tworząc bardzo deliaktne prawie niewidoczne strumienie wokół fonatnny. Ten dodoatkowy zabieg nie tylko wzbogaca wizulanie fonatannę ale nadaje jej lekkości oraz wyjątkowości. Stanowi ciekawy i nietuzinkowy dodatek do naszej fontanny.

 

Oświetlenie

 

 

Jeżeli już wspominamy o dodatkowym wyposażeniu fonatnny ogrodowej nie sposób pominąć oświetlenia. Zestaw lamp wodnych dostosowanych technicznie do zastoswania zarówno w fontannach i oczkach wodnych umieszczamy na dnie oczka bądź misy fonatnny.Podświetlone zdobienia znajdujące się na misach, figurach tworzą niezapomniany efekt, który podziwiamy zaraz po zapadnięciu zmroku...

 

OCZKO WODNE Z FONTANNĄ

    

   Coraz częściej w architekturze wracamy do korzeni... Klasyka jest ponadczasowa. Gdy myślimy o uroczych polskich dworkach  lub pałacach od razu czujemy tą wyjątkową atmosferę sielkości, elegancji i wytworności. Oczko wodne z fonatanną często stanowiły ozdobę tegoż domostwa. Ustawione w widocznym miejscu powodowało, iż każy kto odwiedzał posiadłość mógł podziwiać przepiękne zdobienia oraz delektować się szumem wody. W naszej ofercie mamy  7 oczek wodnych, które można komponować z różnymi fontannami. Przy wyborze odpowiedniej fontanny do oczka wodnego należy pamiętać aby średnica fontanny była przynajmniej mniejsza o    od średnicy oczka.Zgodnie z Państwa oczekiwaniami nasza oferta oczek wodnych i fontann zostala tak przygtowana aby w każdym otoczeniu mniejszym lub większym stanowiły nietuzinkową ozdobę Państwa posesji...

 

 

NOWOŚCI 2014

 

W tym roku postanowilismy wyjść na przeciw oczekiwaniom klintów zainteresowanych prostymi, czystymi liniami dlatego stworzyliśmy nową markę NATAN DESIGN.

NATAN DESING to proste, nowowoczsne fontanny wykonane z betonu architektonicznego oraz piaskowca. Czysta, prosta forma fonatann podkreśla nowoczesne budownictwo a zarazem dodaje mu lekkości, delikatności oraz przybliża Nas do natury poprzez szum wody, który Nas relaksuje, uspokaja....   

Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnymi fonatannami na www.natandesign.pl

 

FONTANNY NOWOCZESNE NATAN DESIGN

 

Fontanna QUADRO  ma kształt kwadratu wykonana jest z piaskowca jej odpowiednikiem wykonanym z etonu architektonicznego jest fontanna ROSA. Obie fontanny występują w 3 wysokościach a dodatkową zaletą jest możliwość indywidulanego tworzenia kompozycji pod względem doboru wysokości, ilości oraz ustawienia fonatann. Ta sama zasada dotyczy fonatanny VENLO i jej odpowiednika fonatanny  CAMELA.

Fonatanna Vasto, Liro również wykonywana jest w betonie architektonicznym a odnaleźć możemy ją pod nazwą fontanna INESS, ENNA.

Z paiskowca można nabyć rówinież kule- fontanna LUNA różniące się średnicami, a ich dwolne zestawienia mogą stać się wyjątkową i niespotykaną ozdobą każdego ogrodu, podjazdu .

Już wkrótce w naszej ofercie znajdziecie Państwo kule wykonywane z betonu architektonicznego!!!!

 

Zapraszamy do www.natandesign.pl